Poroszkáló Pónilovas Iskola Alapítvány

Az Alapítvány elsődleges célja a Szabó & Sáli Pónilovas Iskola tevékenységnek és működésének elősegítése és támogatása az ország egész területén, illetve célja, hogy széles körben ismertesse a lovas iskolák fejlesztésének lehetőségét, módját és támogatókat keressen a fejlesztések megvalósításához.

Az Alapítvány egy olyan non-profit szervezet, melyet egy elkötelezett Alapító hozott létre, és amelynek működése elsődlegesen azt a célt szolgálja, hogy a Szabó & Sáli Pónilovas Iskola keretén belül kínált oktatás minden résztvevője számára megfelelő technikai és szakmai feltételekkel tudjon megvalósulni.

Az Alapítvány az oktatási program szervezésével és tárgyi eszközeinek megteremtésével , valamint az ország egész területén szerzett tapasztalataival támogatja a résztvevő illetve szociálisan rászoruló (magatartási zavarokkal és tanulási nehézségekkel küzdő) gyermekeket.

Az alapítvány tagjai

Dr. Kolozsi Rita

kurátor

Szabó Miklós

a kuratórium elnöke, alapító

Kőműves Dóra

kurátor

"Azokból a kövekből, melyek utunkba gördülnek,

egy kis ügyességgel lépcsőt építhetünk."

gróf Széchenyi István

Az alapítvány címe:

2092 Budakeszi, Fő út 252.

Az alapítvány számlaszáma:

10918001-00000072-98280013